Marzysz o tym żeby spersonalizować swój sprzęt? Chcesz, aby Twój motocykl był niepowtarzalny, a przy okazji chciałbyś mu dodać trochę mocy? W domowych warunkach to skomplikowana operacja, wymagająca wiedzy, doświadczenia i specjalistycznego sprzętu!

Na szczęście nasz serwis posiada wszystkie te cechy, a dodatkowo mamy w swojej ofercie całą masę oryginalnych akcesoriów do motocykli, które bez wątpienia nadadzą Twojej maszynie ostrzejszego charakteru! Tunningowe siedzenia, wydechy, zawieszenia  i wiele innych – w naszym serwisie znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

Custom od początku do końca?

A może masz autorską wizję motocykla, którym chciałbyś jeździć w przyszłości? Nie ma sprawy! Nasi mechanicy to z jednej strony szaleńcy, którzy uwielbiają swoją robotę, a z drugiej to kolesie o dużej wyobraźni przestrzennej. Wystarczy, że powiesz nam dokładnie czego potrzebujesz, a na pewno będziesz zadowolony z uzyskanych wyników. Przecież Twój motocykl stanie się naszą wizytówką i głęboko wierzymy, że również Twoim powodem do dumy!

Pamiętaj jednak, że budowanie motocykla od podstaw to mozolna i żmudna praca – przynajmniej jeżeli chcesz zrobić to na dobrym poziomie i zbudować motocykl, którym będą się na zlotach, drogach i imprezach zachwycać wszyscy.

Zajrzyj do naszej siedziby na kawę i opowiedz o zmianach jakie chciałbyś wprowadzić do swojego motocykla. Rekonesans nic nie kosztuje!