Historia

Jack’s Motorcycle to miejsce, gdzie króluje amerykańska motoryzacja. Naszą pasją i specjalizacją są motocykle Harley-Davidson. Dzisiaj jesteśmy jednym z najlepszych serwisów w tej części Europy. W Jack’s Motorcycle wykonujemy bardzo szeroki zakres usług. od naprawy motocykli po ich odbudowę, przebudowę i customizację. W Jack’s Motorcycle kupisz także używanego Harley’a sprowadzonego z USA. Wszystkie egzemplarze są starannie wyselekcjonowane i przygotowane do jazdy. Zaopatrzysz się również w części i akcesoria.

Właściciel Jacek Szczepański miłość do motocykli ma we krwi. Zaraził się od ojca, który bardzo wcześnie zaczął wspierać motoryzacyjne zainteresowania syna. Pierwszy dwubiegowy motorower Jacek dostał od taty już w podstawówce. Od tamtej pory zawsze miał jakieś własne dwa kółka.

 

Cała kariera zawodowa Jacka związana jest z motoryzacją. Pierwsze doświadczenia zbierał w rodzinnym warsztacie samochodowym. Po przeprowadzce do Warszawy zatrudnił się w autoryzowanym serwisie aut amerykańskich, gdzie pracował przez 6 lat. Potem była czteroletnia przygoda u autoryzowanego dilera motocykli Harley-Davidson, gdzie Jacek doszedł do stanowiska szefa serwisu. Przez te wszystkie lata miał szczęście uczestniczyć w szkoleniach u najlepszych mechaników amerykańskich marek. Pełen doświadczeń, zrozumiał, że jego motocyklowe serce szczególnie bije dla marki Harley Davidson. Idąc za jego głosem, postanowił otworzyć własny serwis. Tak w 2005 roku powstał Chopper garage, który kilka lat później przekształcił się w Jack’s Motorcycle, które szybko stało się miejscem spotkań i inspiracji dla właścicieli amerykańskich motocykli.

W Jack’s Motorcycle panuje rodzinna atmosfera. Jacka w działaniach mocno wspiera jego brat Adam, który razem z nim dzieli wielką pasję do marki HD. Biuro, dokumenty i papiery to królestwo Pauliny, która świetnie odnajduje się w środowisku przepełnionym benzyną i testosteronem. Trzon zespołu to niezastąpieni mechanicy Bartek, Karol, Piotr, Marcin, i dwóch Wojtków. Chłopaki mają wieloletnie doświadczenie w branży motocyklowej.

Dzisiaj fachowość Jack’s Motorcycle doceniają klienci z całej Europy. Mamy klientów w Rosji, w krajach nadbałtyckich, w Niemczech, we Włoszech czy w krajach Skandynawskich.

Miłość i pasja jaką darzymy motocykle Harley-Davidson, i którą zarażamy innych, owocuje w postaci kolejnych inicjatyw biznesowych, jakie rozpoczęliśmy w 2017 roku. Wraz z Jakubem Izbickim – otworzyliśmy Jack’s Moto Rent & Travel, miejsca dające możliwość przeżycia wspaniałej przygody z naszą ukochaną marką motocykli. Do zapoznania się z ofertą zapraszamy TUTAJ.