Wakacje trwają już od jakiegoś czasu i bez wątpienia przywitały nas ogromną falą upałów. Z dwojga złego to dobrze. Niech w wakacje będzie ciepło, dzięki temu nasze urlopowe wojaże będą przyjemniejsze, a urlop pełniejszy.

Nie tylko deszcz może zrujnować Twój wymarzony urlop. Jedną z najgorszych wizji wyjazdu wakacyjnego jest awaria motocykla. Oczywiście nie wszystko jesteś w stanie przewidzieć, ale każdy właściciel jest w stanie zminimalizować możliwości usterki do minimum. Jak to zrobić? Najłatwiej jest oddać motocykl w ręce wyspecjalizowanego serwisu, w którym pracują tacy sami pasjonaci motocykli jak Ty i Twoi kumple. Zaufanie do mechanika to kwestia kluczowa!

Poznajmy się

Jeżeli jeszcze nas nie znasz, to może powinniśmy zmienić ten stan rzeczy? Zajrzyj do nas i powierz swój ukochany motocykl nam, specjalistom od amerykańskich pojazdów. Wpadnij do naszego serwisu i spędź z nami i naszymi mechanikami kilka chwil. Zrozumiesz o czym piszemy. A może chcesz popatrzeć jak naprawiany jest Twój motocykl? Nie ma problemu. Drzwi do naszego serwisu zawsze stoją przed Tobą otworem.

Jack's motorcycle - najlepszy serwis Harley - Davidsona w Warszawie

Pamiętaj, że usuwanie usterek to tylko część pracy mechanika. Dla nas dużo ważniejsze jest niedopuszczenie do usterki. Dlatego w trakcie obsługi Twojego jednośladu zwracamy uwagę na newralgiczne punkty Twojego sprzętu i reagujemy zanim staniesz na trasie lub wydarzy się coś co może skutkować grubszą naprawą. Układ jezdny, układ hamulcowy, silnik, napęd – to wszystko wymaga okresowej kontroli. O tym nie powinieneś nigdy zapominać, szczególnie przed wyjazdem na wakacje!

Pamiętaj, że w trakcie wakacyjnych podróży motocykl jest zdecydowanie bardziej obciążony niż w trakcie wycieczki “dookoła komina”. Wypełnione po brzegi kufry, pasażer, ogromne dystanse, szybkie hamowania i maksymalne złożenia – wtedy najczęściej wychodzą wszystkie bolączki sprzętu. Pewnie wiecie o czym mówimy. Jedno jest pewne: bez znaczenia czy jedziesz w Alpy, do Czarnogóry, w Bieszczady czy na Route 66, Twój Harley musi być pewny!

Do zobaczenia w naszym serwisie! Czekamy na Ciebie przy ulicy 17 Stycznia 39 (w podwórzu za szlabanem). Bierz swój motocykl, znajomych i jedźcie na urlop pewni swoich pojazdów!