Już teraz zostawiając motocykl w naszym serwisie, zgarniesz rabat w wysokości 30% na wypożyczenie motocykla z Jack’s Motorcycle Rent & Travel!

Takie akcje nie zdarzają się często. Ba! Praktycznie w ogóle! Postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych klientów i zaproponować coś czego nigdzie nie znajdziecie! Zdajemy sobie sprawę, że sezon motocyklowy w Polsce jest krótki i każdy dzień przestoju motocykla w serwisie to dla wielu dramat. Dlatego dla wszystkich klientów naszego serwisu – bez znaczenia czy wymieniasz klocki hamulcowe, naprawiasz zawieszenie czy silnik, przygotowaliśmy świetną ofertę! Każda usługa serwisowa to 30% zniżki na wypożyczenie motocykla, w trakcie trwania naprawy Twojego jednośladu!

Przyjemność z jazdy – kwestia podstawowa

Dzięki temu każdy z Was będzie miał okazję przetestować wybrany przez siebie motocykl i skonfrontować swoje oczekiwania z rzeczywistością. Poza tym, jeżeli awaria wynikła przed samym wyjazdem wakacyjnym, to nie będziesz musiał z niego zrezygnować. Zostawiasz motocykl w naszym serwisie i lecisz z kumplami na wyjazd na wypożyczonym sprzęcie i w świetnej cenie!

Jack's Motorcycle wypożyczalnie motocykli w Warszawie

Być może kilka dni spędzonych na innym motocyklu, sprawi, że spojrzysz na motocykle Harley – Davidson z totanie innej strony? A może rozbudzimy w Tobie marzenia? A może zwyczajnie wsiądziesz na małego Sportstera i przypomnisz sobie stare, dobre czasy? Bez znaczenia, którą drogę obierzesz, będzie ona bardzo przyjemna i wartościowa! To co? Do zobaczenia na ul. 17 Stycznia 39, w naszej siedzibie!

No i na koniec zapomnielibyśmy o najważniejszym! Te kilka dni rozłąki da nam czas, abyśmy w sposób totalny oraz konkretnie profesjonalny przygotowali Twój jednoślad do dalszych podróży.