Zakup motocykla wielu osobom kojarzy się z udręką powiązaną z utratą dużych pieniędzy i czasu. Wiąże się to z wyczerpującymi podróżami po całym kraju w nadziei na znalezienie motocykla idealnego.

Niestety realia bardzo często nie mają nic wspólnego z marzeniami i zostajemy na lodzie, lub co gorsza nieświadomie kupujemy motocykl, który nie nadaje się do bezpiecznej jazdy i czeka nas jeszcze niemały wydatek żeby przywrócić go do stanu używalności.

Koniec tego! Pewny motocykl używany to nie bajka!

Sami nie raz, chcąc kupić motocykl przeżyliśmy załamanie nerwowe, to utwierdziło nas w tym że musimy być inni. Jesteśmy motocyklistami, tak jak i Ty, dlatego nie chcielibyśmy abyś przeżywał to co my przeżywaliśmy wiele razy. Latem spotkamy się prawdopodobnie gdzieś na zlocie, dlatego chcielibyśmy przy piwie słuchać Twoich opowieści o podróżach motocyklowych i tysiącach nawiniętych kilometrów, a nie o problemach ze sprzętem.

Harley Davidson Street Glide Special FLHXS 2014

Właśnie dlatego nasi mechanicy pieczołowicie oglądają każdy sprzęt, który przewija się przez nasz warsztat. Ta sytuacja ma miejsce nie tylko wtedy kiedy zlecasz nam serwis, ale również wtedy kiedy chcesz od nas kupić wymarzony jednoślad. Motocykl, który chcemy sprzedać zawsze jest solidnie sprawdzony, przeserwisowany i przetestowany.

Pewny sprzęt to podstawa!

Wiemy, że Twój czas jest cenny, a każdą wolną godzinę wolisz spędzić w siodle niż w drodze do serwisu (no chyba, że chcesz wybrać się do nas na miłą pogawędkę). Dlatego przyjeżdżając do nas, masz pewność, że oglądasz motocykl bez ukrytych wad i profesjonalnie przygotowany do jazdy. Niemiłym rozczarowaniom, mówimy: STANOWCZE NIE!

Przekonaj się sam!