Welcome to Jack's Motorcycles!

Zajmujemy się serwisem i sprzedażą amerykańskich motocykli,głównie HD. Oferujemy pełen wachlarz akcesorii oraz części zamiennych z realizacją zamówień w ciągu jednego dnia.

Sprzedaż części i akcesoriów   Sprzedaż motocykli   Customizing

Welcome to Jack's Motorcycles!

Otwieramy nowy kanał informacyjny, Bądź z nami na bieżąco, nie czekaj, już teraz, zapisz się do naszego NEWSLETTERA, a będziemy Ciebie informować o wszystkich nowych ofertach, imprezach itp..:)

Sprzedaż części i akcesoriów   Sprzedaż motocykli   Customizing

Aktualności i promocje

Wypożyczalnia Harley Davidson i wyprawy Harleyem po Hiszpanii w zimie

Zadbaj o swojego Harley’a przed sezonem!

Zadbaj o swojego Harley’a przed sezonem!

Przygotowanie motocykla do sezonu to kluczowa czynność, która pozwala cieszyć się jazdą bez problemów. Ważne jest, aby zadbać o kilka elementów, takich jak olej i przegląd, które zapewnią bezpieczeństwo i komfort jazdy. Po pierwsze, ważne jest, aby sprawdzić i...

Historia pewnego Grubego Chłopca

Historia pewnego Grubego Chłopca

Fat Boy - jeden z najdłużej produkowanych modeli w całej linii produktowej marki Harley-Davidson. W momecie jego powstawania był niemalże eksperymentem, a dziś ciężko wyobrazić sobie jego brak na rynku. Jaka jest geneza tego modelu? Zapraszamy do lektury!...

Produkty i usługi

Serwis to wizytówka naszej firmy. Tworzą go ludzie z pasją, dla których warsztat, pełen lśniących maszyn jest jak drugi dom, a każde warknięcie silnika to najpiękniejsza melodia na świecie. Nasz zespół może pochwalić się doświadczeniem oraz kwalifikacjami nabytymi w najbardziej renomowanych pracowniach w branży. Realizujemy indywidualne projekty i do wszystkich podchodzimy z największą starannością i precyzją. Powierzając nam swój motocykl, możesz być pewien, że należycie się nim zaopiekujemy. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta i spełnienie jego oczekiwań.

Zakres naszych usług to:

• pełna diagnostyka komputerowa,
• naprawy bieżące i powypadkowe,
• realizacja indywidualnych projektów,
• przebudowy – customizing motocykli,
• przeglądy okresowe,
• zakup motocykli w USA na zamówienie,
• komis motocykli używanych,
• zimowanie motocykli,
• mycie i kompleksowe czyszczenia motocykli na najwyższej jakości produktach.

Współpracujemy z najlepszymi fachowcami i korzystamy z najlepszych produktów i podzespołów dostępnych na rynku.  Gwarantujemy 100% satysfakcji.

Zapisz się do newslettera

Wypożyczalnia, wyprawy, szkolenia