Welcome to Jack's Motorcycles!

Zajmujemy się serwisem i sprzedażą amerykańskich motocykli,głównie HD. Oferujemy pełen wachlarz akcesorii oraz części zamiennych z realizacją zamówień w ciągu jednego dnia.

Sprzedaż części i akcesoriów   Sprzedaż motocykli   Customizing

Welcome to Jack's Motorcycles!

Otwieramy nowy kanał informacyjny, Bądź z nami na bieżąco, nie czekaj, już teraz, zapisz się do naszego NEWSLETTERA, a będziemy Ciebie informować o wszystkich nowych ofertach, imprezach itp..:)

Sprzedaż części i akcesoriów   Sprzedaż motocykli   Customizing

Aktualności i promocje

Wypożyczalnia Harley Davidson i wyprawy Harleyem po Hiszpanii w zimie

e-Jack’s – przyszłość transportu

e-Jack’s – przyszłość transportu

Żyjemy w czasach, gdzie postęp technologiczny nabrał ogromnego rozpędu.Widzimy jak bardzo zmienia on obecną motoryzację poprzez wprowadzanie nowych technologii w samochodach . Jak wygląda obecna sytuacja w przypadku naszych ukochanych jednośladów?

Przedwiosenny serwis motocykla. Zrób to teraz i nie czekaj w kolejkach!

Przedwiosenny serwis motocykla. Zrób to teraz i nie czekaj w kolejkach!

O tym jak przepełnione są serwisy z pierwszymi ciepłymi tygodniami wie każdy, kto po zimowym letargu miał problem z odpaleniem maszyny. Nie możemy mieć do nikogo pretensji – zimowy postój motocykla to ciężki okres nie tylko dla motocyklisty. Nie ma jednak co załamywać rąk. Przedsezonowy serwis motocykla możesz wykonać już dzisiaj.

Produkty i usługi

Serwis to wizytówka naszej firmy. Tworzą go ludzie z pasją, dla których warsztat, pełen lśniących maszyn jest jak drugi dom, a każde warknięcie silnika to najpiękniejsza melodia na świecie. Nasz zespół może pochwalić się doświadczeniem oraz kwalifikacjami nabytymi w najbardziej renomowanych pracowniach w branży. Realizujemy indywidualne projekty i do wszystkich podchodzimy z największą starannością i precyzją. Powierzając nam swój motocykl, możesz być pewien, że należycie się nim zaopiekujemy. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta i spełnienie jego oczekiwań.

Zakres naszych usług to:

• pełna diagnostyka komputerowa,
• naprawy bieżące i powypadkowe,
• realizacja indywidualnych projektów,
• przebudowy – customizing motocykli,
• przeglądy okresowe,

• zakup motocykli w USA na zamówienie,
• komis motocykli używanych,
• zimowanie motocykli,
• mycie i kompleksowe czyszczenia motocykli na najwyższej jakości produktach.

Współpracujemy z najlepszymi fachowcami i korzystamy z najlepszych produktów i podzespołów dostępnych na rynku.  Gwarantujemy 100% satysfakcji.

Zapisz się do newslettera

Wypożyczalnia, wyprawy, szkolenia