Nie ma co ukrywać, serwisów oraz różnej maści warsztatów motocyklowych w stolicy znajdziesz od groma. Reklamy biją po oczach każdego dnia. Jak zatem wybrać warsztat, który spełni Twoje oczekiwania i sprawi, że będziesz mógł spać spokojnie podczas, gdy Twój sprzęt będzie powierzony w ręce obcych ludzi?

Na to niestety nie ma rady. Musisz przekonać się o tym na własnej skórze i poznać Twojego mechanika. Dlatego na początku warto zrobić dobry research rynku. Popytać znajomych, sprawdzić opinie w sieci – dopiero wtedy będziesz mieć podstawową wiedzę na temat wyboru tego jednego miejsca!

Serwis Harley-Davidson w Warszawie. Pasja przede wszystkim!

Pamiętaj jednak, że niezwykle istotnym faktem, wręcz marzeniem jest trafienie na mechaników, którzy kochają motocykle tak jak Ty – dzięki temu będziesz pewny ich rzetelności, umiejętności, a przede wszystkim starań, których się podejmą w trakcie obsługi Twojego sprzętu. Doskonale to rozumiemy, bo sami jesteśmy totalnie sfiksowani na punkcie motocykli, a nasi mechanicy? Jeszcze bardziej!

Jack’s Motorcycle to warsztat motocyklowy, który działa wielotorowo. Serwis to tylko część naszej działalności. Zajmujemy się sprzedażą części do motocykli Harley-Davidson, doradztwem, wypożyczaniem motocykli, garażowaniem,  sprzedażą jednośladów, a także serwisem amerykańskich aut. Żeby tego było mało dysponujemy całą masą akcesoriów dla motocykla i motocyklisty! A jeżeli Twój sprzęt nie chce odpalić i nie masz go jak dostarczy do naszego serwisu, niczym się nie przejmuj – wystarczy jeden telefon, a pojawimy się u Ciebie w domu, przewieziemy motocykl do serwisu, a jeżeli będzie taka potrzeba przywieziemy go z powrotem na miejsce!

To sprawia, że jesteśmy wyjątkowi na mapie nie tylko Warszawy, ale i całego kraju. Dzięki naszym kontaktom, wiedzy i umiejętnościom zostawiasz motocykl (lub auto) w renomowanym serwisie i nie musisz się już niczym przejmować. Części załatwimy my, zamontujemy je, a na dodatek doradzimy tak, abyś nie wydał majątku i wyjechał z Jack’s Motorcycle zadowolony i gotowy do drogi!