Motocykle customowe wciągu ostatnich paru lat bardzo zyskały na popularności. Nie możemy się szczególnie dziwić temu faktowi – każdy chce się wyróżnić z tłumu i jeździć czymś innym i mieć “po swojemu”. Dlatego custom’y już jakiś czas temu stały się ważną gałęzią rynku motocyklowego. Ale jak się stać właścicielem customa?

Oczywiście najłatwiej będzie kupić taki motocykl. Znaleźć na aukcji, pojechać, obejrzeć i kupić. To rozwiązanie ma olbrzymie zalety: nie musisz tracić czasu i pieniędzy na budowę wymarzonego motocykla. Ale ma też wady. Jeżeli mówimy o “wymarzonym motocyklu” to za pewne nie jest to żaden z aukcji internetowych. Masz pewną wizję, masz plan. Ale brakuje Ci umiejętności lub po prostu miejsca żeby pociąć sprzęt i przepoczwarzyć go w jeżdżące piękno. Poza tym kupując gotowy sprzęt nigdy nie masz pewności jakości spawów ramy, czy wykonania. Oczywiście wszystko może być zrobione na bardzo wysokim poziomie, ale prawdopodobieństwo wtopy jest wysokie. Warto zatem zaufać ludziom, którzy od lat zajmują się serwisem motocykli, ich budową i przeróbkami!

Motocykl customowy. Gdzie?

Właśnie dlatego Jack’s Motorcycles postanowiło zakasać rękawy i pomóc Wam w spełnianiu swoich marzeń. Budowa motocykla customowego do długa i żmudna praca, ale efekty? Sami wiecie! Są doskonałe. Jeżeli masz wizję motocykla, masz na niego pomysł i masz bazę, z którego ten sprzęt miałby powstać, wystarczy że wpadniesz do naszej siedziby i pokażesz nam o co Ci chodzi. Nasi mechanicy się tym zajmą. Cały proces budowy będzie oczywiście przebiegać w pełnym porozumieniu z Tobą. To ty musisz na bieżąco akceptować kolejne etapy prac, a my skupimy się na robocie i podpowiadaniu pewnych rozwiązań – co dwie głowy, to nie jedna!

To nie koniec. Dużym problemem po zakupie już pociętego motocykla jest (szczególnie dla mechanika) dojście do ładu ze wszystkim. Myślimy tu oczywiście o często niechlujnie wykonanej instalacji elektrycznej, pasowaniu elementów czy mechanice motocykla. Zlecając budowę custom’a porządnym firmom, masz pewność, że jest to zrobione profesjonalnie, a jeżeli coś pójdzie nie tak (wszyscy przecież jesteśmy tylko ludźmi) wbijasz do nas, a nasi mechanicy już się tym zajmą. Dużo szybciej znajdą usterkę w motocyklu, który znają i który sami (z Twoją pomocą) budowali!

Baza kwestia podstawowa

W tej kwestii również warto zdać się na nasze doświadczenie. Musimy pamiętać, że custom’y budowane są często na bazie motocykli mocno już wyeksploatowanych. To może wpływać w późniejszym czasie na konieczność serwisów czy usterek np. silnika. Warto zdecydować się na taki sprzęt, który ma silnik w bardzo dobrym stanie. Niestety często weryfikacja tego zagadnienia jest bardzo trudna i niemożliwa bez konsultacji z fachowcem.

Jack’s Motorcycles to jedyne takie miejsce na mapie Warszawy. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko możliwość tuningu motocykla, przerabiania, ale przede wszystkim nasza firma to doświadczony warsztat motocyklowy, w którym pracują sami zapaleńcy. Dysponujemy solidną wypożyczalnią motocykli i ogromnym zapleczem technicznym nie tylko dla motocykli z USA, ale i dla aut! Przekonaj się już teraz, że warto!