Z każdym dniem widzimy coraz więcej pojazdów z napędem alternatywnym – prawie wszyscy producenci samochodów posiadają w swojej ofercie pojazdy zasilane silnikami hybrydowymi oraz w pełni elektryczne. Coraz częściej słyszymy również o nowych przepisach i ograniczeniach dotyczących pojazdów z silnikami diesel’a oraz benzynowymi. Jaki jest tego cel? Czy napędy konwencjonalne odejdą w niepamięć?

Świadomość Klientów ostatnimi czasy skierowała się w stronę ekologii oraz ekonomii – stąd też ogromne zainteresowanie pojazdami z zasilaniem alternatywnym. Również w dziedzinie jednośladów coraz częściej widzimy konstrukcje elektryczne – jak na przykład popularne e-bike’i, które pozwalają odkryć nowy wymiar jazdy na rowerze. Harley Davidson również pokazał, że nie boi się pojazdów elektrycznych, wypuszczając na rynek model Livewire.

My również odczuliśmy zainteresowanie naszych Klientów pojazdami elektrycznymi, które mają służyć jako pojazdy na co dzień – mają być tanie w utrzymaniu, bezproblemowe, oraz świetnie radzić sobie w zakorkowanym mieście. Stąd też zrodziła się idea stworzenia nowej marki – e-Jack’s.

W ramach tej marki sprzedawać będziemy pojazdy elektryczne dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Poszukujesz pojazdu, którym będziesz mógł szybko przedostać się z pracy do domu? Poszukujesz skutera do swojego lokalu, aby móc oferować swoim Klientom dowóz? A może potrzebujesz pojazdu dla osoby starszej, dzięki któremu będzie jej łatwiej przemieszczać się po ulicach? Mamy dla Was całą gamę produktów, które spełnią Wasze oczekiwania.

Z czasem gama oferowanych przez nas pojazdów będzie się powiększać. Cały czas poszukujemy nowych i interesujących rozwiązań, które umożliwią Wam odkrycie nowinek ze świata e-mobilności oraz nabrać nowej perspektywy do zmian, które wydają się być nieuniknione.

Dlatego zapraszamy Was na naszą stronę www.e-jacks.com abyście mogli zapoznać się z naszą aktualną ofertą pojazdów oraz zachęcamy do polubienia naszego fanpage’a na Facebooku, aby być z nami cały czas na bieżąco!