Welcome to Jack's Motorcycles!

Zajmujemy się serwisem i sprzedażą amerykańskich motocykli,głównie HD. Oferujemy pełen wachlarz akcesorii oraz części zamiennych z realizacją zamówień w ciągu jednego dnia.

Sprzedaż części i akcesoriów   Sprzedaż motocykli   Customizing

Welcome to Jack's Motorcycles!

Otwieramy nowy kanał informacyjny, Bądź z nami na bieżąco, nie czekaj, już teraz, zapisz się do naszego NEWSLETTERA, a będziemy Ciebie informować o wszystkich nowych ofertach, imprezach itp..:)

Sprzedaż części i akcesoriów   Sprzedaż motocykli   Customizing

Produkty i usługi

Serwis to wizytówka naszej firmy. Tworzą go ludzie z pasją, dla których warsztat, pełen lśniących maszyn jest jak drugi dom, a każde warknięcie silnika to najpiękniejsza melodia na świecie. Nasz zespół może pochwalić się doświadczeniem oraz kwalifikacjami nabytymi w najbardziej renomowanych pracowniach w branży. Realizujemy indywidualne projekty i do wszystkich podchodzimy z największą starannością i precyzją. Powierzając nam swój motocykl, możesz być pewien, że należycie się nim zaopiekujemy. Dla nas najważniejsze jest zadowolenie Klienta i spełnienie jego oczekiwań.

Zakres naszych usług to:

• pełna diagnostyka komputerowa,
• naprawy bieżące i powypadkowe,
• realizacja indywidualnych projektów,
• przebudowy – customizing motocykli,
• przeglądy okresowe,

• zakup motocykli w USA na zamówienie,
• komis motocykli używanych,
• zimowanie motocykli,
• mycie i kompleksowe czyszczenia motocykli na najwyższej jakości produktach.

Współpracujemy z najlepszymi fachowcami i korzystamy z najlepszych produktów i podzespołów dostępnych na rynku.  Gwarantujemy 100% satysfakcji.

Zapisz się do newslettera

Aktualności i promocje

Wycieczki po Hiszpanii

sprawdź!

Electric scooters are available now 🙂

Following the motorcycles branch trends , we became distributors of the electric scooters. The full offer you will find following the link: https://iamelectric.pl/ Please contact us under +48 602 848 661 or +48 507 027...

Meeting of American Automotive Connoisseurs 01.06.2019

We invite lovers and owners of American motorcycles and cars to the first "Meeting of American Automotive Connoisseurs". We want to bring you closer to the size and beauty of these machines and their unique sound 📣 👉 Where: Prague Connoisseur Centre 👉 When: 01 June...

Wypożyczalnia, wyprawy, szkolenia